LITTLE BIG ADVENTURE

Developer

Adeline Software International

Publisher

Electronic Arts

Year

1994

Genre

adventure

Platform

PC

Share game: LITTLE BIG ADVENTURE

Rate LITTLE BIG ADVENTURE

Overall: 8.71/10 (27516 votes) You haven't rated the game.

Description of LITTLE BIG ADVENTURE

Little Big Adventure (inne tytuły: Relentless: Twinsen`s Adventure, LBA) gra przygodowa wydana w 1994 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz dla konsoli PlayStation.

Gdzieś we wszechświecie znajduje się planeta zwana Twinsun. Planeta zamieszkana jest przez cztery różne rasy. Wszystkie plemiona żyły w pokoju i dobrobycie, dopóki szalony naukowiec Dr Funfrock z rasy Quetch nie użył swoich technik klonowania i teleportacji, aby stworzyć armię przerażających żołnierzy i stać się okrutnym dyktatorem. Mieszkańcy Twinsun nie stracili nadziei, pokładając wiarę w starą legendę o życzliwej bogini Sendell, która ocali planetę. Niestety, reżim dr Funfrock zakazał wyświetlania jakichkolwiek wizerunków bogini oraz kultu.

Młody Quetch o imieniu Twinsen był zwyczajnym facetem, dopóki w snach nie ujrzał wyjętej spod prawa bogini. Okazało się, że doktor Funfrock kontroluje również umysły mieszkańców planety. Uznał że sen o bogini był nielegalny i natychmiast nakazał umieszczenie sprawcy w więzieniu. I tak zaczyna się twoja przygoda której celem jest ocalić swoją planetę przed szponami szalonego władcy.

Where to get the game LITTLE BIG ADVENTURE


Why can't the game be downloaded? The game LITTLE BIG ADVENTURE is protected by copyright. The game LITTLE BIG ADVENTURE You can buy the game on one of the game distribution platforms (list above). By clicking the 'Go to shop' button, you will be redirected to the selected store where you can check the price of the game.

Leave a Comment:

Write a comment for the game: LITTLE BIG ADVENTURE.

Comments
There are no comments.