abandonware games

LITTLE BIG ADVENTURE
Publisher: Electronic Arts

Developer: Adeline Software International

Year: 1994

Genre: adventure


Share:


Rating:  
 DESCRIPTION OF LITTLE BIG ADVENTURE

Little Big Adventure (inne tytuły: Relentless: Twinsen`s Adventure, LBA) gra przygodowa wydana w 1994 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz dla konsoli PlayStation.
Gdzieś we wszechświecie znajduje się planeta zwana Twinsun. Planeta zamieszkana jest przez cztery różne rasy. Wszystkie plemiona żyły w pokoju i dobrobycie, dopóki szalony naukowiec Dr Funfrock z rasy Quetch nie użył swoich technik klonowania i teleportacji, aby stworzyć armię przerażających żołnierzy i stać się okrutnym dyktatorem. Mieszkańcy Twinsun nie stracili nadziei, pokładając wiarę w starą legendę o życzliwej bogini Sendell, która ocali planetę. Niestety, reżim dr Funfrock zakazał wyświetlania jakichkolwiek wizerunków bogini oraz kultu.
Młody Quetch o imieniu Twinsen był zwyczajnym facetem, dopóki w snach nie ujrzał wyjętej spod prawa bogini. Okazało się, że doktor Funfrock kontroluje również umysły mieszkańców planety. Uznał że sen o bogini był nielegalny i natychmiast nakazał umieszczenie sprawcy w więzieniu. I tak zaczyna się twoja przygoda której celem jest ocalić swoją planetę przed szponami szalonego władcy.

Where to buy LITTLE BIG ADVENTURE

Why can't I download the game? little big adventure is protected by copyright. LITTLE BIG ADVENTURE you can buy on one of the game distribution platforms (list above).


Write a comment

Share your memories, cheats or just write a comment for the game: LITTLE BIG ADVENTURE.


Similar old games

Users also downloaded the following old games.